Garderoba kapsułowa — jedna decyzja dziennie z głowy!

 • Czy czujesz się przeciążony decyzjami, a na myśl o tym, w co się ubrać nieraz opadają Ci ręce?

 • Czy wiesz, ile trafnych decyzji jesteś w stanie podjąć w trakcie dnia?

 • Stresujesz się, czy podejmiesz dobrą decyzję?

 • Nie masz siły nawet myśleć codziennie rano o tym, w co się ubrać, więc zdarza Ci się założyć „cokolwiek” i zapominać o tym, że jesteś swoją wizytówką pierwszego kontaktu?

 • Jeśli tak — propozycja garderoby kapsułowej jest dla Ciebie.

 

Automatyzacja codziennych decyzji — garderoba kapsułowa

Żyjemy w środowisku, w którym obcujemy z nadmiarem informacji, jesteśmy „przebodźcowani” i odczuwamy bardzo dużą presję w związku z podejmowanymi decyzjami. 

Warto mieć świadomość tego, jaki mamy potencjał decyzyjny — czy jest on nieograniczony? Niestety nie. Ludzie, którzy osiągnęli sukces wiedzą, że decyzyjność sama w sobie oraz procesy podejmowania już konkretnych decyzji mocno obciążają. Wiedzą też jak cenne może się okazać ograniczenie decyzyjności poprzez automatyzację i delegowanie. I tym poniekąd jest model garderoby kapsułowej — automatyzacją  podejmowanej codziennie przed wyjściem z domu decyzji — w co się ubrać?

 

Twój wizerunek ma ogromne znaczenie — decyduj mądrze

Zdarza się, że będąc przeciążonymi decyzjami, po prostu przestajemy je podejmować. Czasem też dokonujemy mniej lub bardziej świadomych selekcji. Często cierpi wtedy nasz wizerunek. Ignorujemy lub bagatelizujemy wagę wizerunku, nie przykładamy wystarczającej uwagi do profesjonalnego wyglądu, przez co też często czujemy się mniej pewni siebie.

W świecie, gdzie marka osobista jest kluczowa, nasz wizerunek jest niezwykle ważny. Gdy nie przykładamy do niego wagi, potencjalnie tracimy zaufanie klientów i pieniądze. 

 

 

Ograniczenie liczby decyzji ubraniowych
i profesjonalny wygląd — garderoba kapsułowa

By zoptymalizować swoje działania i decyzyjność w kwestii dbałości o wizerunek, wystarczy stworzyć zoptymalizowaną szafę, czyli garderobe kapsułową.

Czym jest garderoba kapsułowa? Jest to szafa kapsułowa, w której ubrania są indywidualnie dobrane do Ciebie pod względem Twojej urody, sylwetki, potrzeb i stylu życia, jednocześnie spełniając warunki tzw. garderoby kapsułowej. Oznacza to, że masz mniej ubrań w swojej szafie. Natomiast są to części garderoby i dodatki idealnie dobrane do Twojego typu urody i stylu życia. W praktyce oznacza to, że stowrzysz mnóstwo zestawów perfekcyjnie pasujących do Ciebie, według kilku prostych zasad. Przede wszystkim w takiej szafie stawiamy na dobrą jakość ubrań, jak i dodatków. Pozbędziesz się ze swojej garderoby dużej ilości ubrań, które nie są w Twoim typie kolorystycznym lub, które kupiłeś/aś pod wpływem chwili. Zyskasz za to garderobę, w której wszystko do siebie pasuje, złożoną z uniwersalnych elementów. Posiadając garderobę kapsułową sukces masz gwarantowany. 

 

 

By stworzyć zoptymalizowaną szafę i garderobę kapsułową, warto poznać swoje idealne kolory oraz określić typ sylwetki. Pomoże to w stworzeniu spójnego wizerunku, dobraniu ubrań, które wpisują się w Twoje potrzeby (choćby pod względem stopnia formalności). Decydując się na skorzystanie z mojej pomocy, możesz liczyć na:

 • indywidualną analizę kolorystyczną, 
 • dobór najlepszych dla Ciebie fasonów, 
 • wspólny przegląd szafy (od którego zazwyczaj wiele się zaczyna), 
 • wspólne zakupy,
 • stworzenie zestawów. 

Nie dość, że zyskasz ubrania, które podkreślą Twoją osobowość, będą idealnie dopasowane do Ciebie tak kolorem, jak i krojem, to jeszcze uwolnisz się w ogromnej mierze od codziennej odpowiedzialności i decyzji co na siebie włożyć, by zawsze prezentować się profesjonalnie i po prostu dobrze. Stworzenie swojej, indywidualnej garderoby kapsułowej da Ci więcej korzyści, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić.

 

 

Garderoba kapsułowa — jakie są korzyści zoptymalizowanej szafy?

Jeśli nadal nie jesteś przekonana/przekonany co do decyzji o podjęciu się tego perspektywicznego zadania, jakim jest tworzenie garderoby kapsułowej, przedstawię Ci kilka głównych korzyści optymalizacji szafy.

 1. Odciążenie od decyzji i zwolnienie swojego „zbiornika decyzji” na kluczowe kwestie w biznesie czy w życiu prywatnym.
 2. Oszczędność czasu przy porannym wyborze ubrania.
 3. Oszczędność pieniędzy – koniec z nieprzemyślanymi zakupami pod presją czasu. Będziesz wiedzieć już dokładnie czego szukać, żeby uzupełnić Twoją szafę, nie zaburzając jej spójności.
 4. Bardziej profesjonalny wygląd i wzrost zaufania klientów.
 5. Poczucie komfortu, że dobrze wyglądasz i wzrost pewności siebie.

 

 

Garderoba kapsułowa — podsumowując

Odciążając się od decyzji ubraniowych, dzięki współpracy ze stylistką, masz większe zasoby na podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Garderoba kapsułowa jest czymś, co naprawdę potrzebujesz!

Zapoznaj się z moją ofertą i podejmij dobrą decyzję. Zapraszam do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *